Domy na sprzedaż

front domu do sprzedaży w Grodzisku MazowieckimDom do sprzedaży o powierzchni 176 m2 z 2009 roku (2 kondygnacje, 5 pokoi) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 307 m2, w Grodzisku Mazowieckim (woj. mazowieckie) za cenę 799 000 zł. Dom gotowy do zamieszkania. Kup bez prowizji.

Dom parterowy z użytkowym poddaszem. Wysoki standarddom wybudowany z pełną starannością i dbałością o szczegóły. Materiały użyte do budowy wykończenia i aranżacji wnętrza to głównie surowce naturalne: ceramika, drewno.

Dom składa się z następujących pomieszczeń:
na PARTERZE znajdują się salon + taras + jadalnia + kuchnia + łazienka + pokój + pomieszczenia techniczne + wiatrołap + garderoba
na PODDASZU znajdują się: 3 sypialnie + garderoba + łazienka.

Dom uzbrojony w media miejskie: woda, prąd, gaz. Rozprowadzone okablowanie instalacji alarmowej, TV oraz ogrzewanie podłogowe w łazienkach i hallu. Materiały wykorzystane do budowy to najwyższej jakości, sprawdzone systemy gwarantujące ich długotrwałą eksploatację bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dom z uregulowanym stanem prawnym, dostępem do drogi, KW, dziennikiem budowy – pełna dokumentacja techniczna. Dom w pełni komfortowy, gotowy do zamieszkania. Zachęcam do obejrzenia domu. Chętnie uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji. Przy transakcji zakupu domu oferujemy obsługę formalnoprawną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (180-167)

Kontakt:
e-mail: e.plocinska@wgn.pl
Tel. +48 22 723 02 85
Tel. +48 691 244 141

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00