Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok z zewnątrz na front domu do sprzedaży w Grodzisku MazowieckimDom do sprzedaży o powierzchni 550 m2 z 1986 roku (4 kondygnacje, 16 pokoi), w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 10 600 m2, w Grodzisku Mazowieckim (woj. mazowieckie) za cenę 1 499 000 zł. Kup bez prowizji. Dom w bardzo wysokim standardzie, niezwykle zaprojektowany i wykończony przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Dom składa się z pięciu półkondygnacji dzięki czemu przemieszczanie staje się wygodne i mało uciążliwe.

POZIOM 0:
– sala bilardowa
– pralnia
– garderoba
– pomieszczenia techniczne
POZIOM 1:
– kuchnia
– jadalnia
– salon
POZIOM 2 – 4:
– pokoje mieszkalne
– pokoje rekreacyjne
– sala barowa
– sauna
– balkon.

Dom ciepło i przytulnie wykończony, duża ilość okien odpowiednio doświetlających wnętrze. Oprócz domu na działce znajduje się również garaż, budynek – dwustanowiskowy garaż, budynek wędzarni (120 m2) z grillem, dużą salą barową, kominkiem, łazienką oraz pięknie zagospodarowany ogród z dużą ilością nasadzeń. Dom w znakomitej lokalizacji – wokół spokój, cisza, doskonały dojazd. Dodatkowo w domu znajdują się 2 tarasy oraz 4 balkony. Dom z uregulowanym stanem prawnym, dostępem do drogi, KW, dziennikiem budowy – pełna dokumentacja techniczna. Ogromne możliwości przeznaczenia domu.

Chętnie uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji. Przy transakcji zakupu domu oferujemy obsługę formalnoprawną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (180-163)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
e-mail: e.plocinska@wgn.pl
Tel. +48 22 723 02 85
Tel. +48 691 244 141

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00