Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok z ulicy na dom w zabudowie bliźniaczej do sprzedaży w Grodzisku MazowieckimDom o sprzedaży o powierzchni 120 m2 (4 pokoje, 2 kondygnacje) z 2015 roku w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 260 m2, w Grodzisku Mazowieckim za cenę 419 000 zł. Kup bez prowizji.

Dom o niezwykle nowoczesnym i luksusowym wnętrzu. Wysoki standard oraz najlepszej jakości materiały budowlane.
Dom składa się z następujących pomieszczeń:
– 3 sypialnie
– salon
– aneks kuchenny
– taras

Wnętrze domu jest niezwykle przestrzenne i widne. Dużą zaletą domu jest płaski dach dzięki, któremu sypialnie zyskują pełną wysokość, dodatkowo dzięki dużym oknom zyskują pełne nasłonecznienie. Przed domem powstanie wiata garażowa. Chodniki wyłożone zostaną kostką brukową.

Atrakcyjna lokalizacja – dom znajduje się blisko szkoły, przedszkola, sklepów, targowiska, basenów, szpitala. Dom ekonomiczny w utrzymaniu (bezczynszowy). Chętnie uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji. Oferujemy obsługę formalnoprawną transakcji. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (180-58)

Kontakt:
e-mail: e.plocinska@wgn.pl
Tel. +48 691 24 41 41
Tel. +48 22 723 02 85

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00