Domy na sprzedaż

152-546-3Do sprzedaży komfortowy dom o powierzchni 280 m2 z 2003 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 2 958 m2, w miejscowości Głogów (woj. dolnośląskie) za cenę 1 000 000 zł. 8 pokoi. Kupujący nie płaci prowizji. Dom parterowy z osobnym garażem dwustanowiskowym. W domu znajdziemy wszystko to, co jest synonimem komfortu i bezpieczeństwa.

Rozkład pomieszczeń:

STREFA DZIENNA:

– hol

salon

– taras

– jadalnia

– kuchnia

– spiżarnia

STREFA NOCNA

– 4 sypialnie

– 2 łazienki

– sauna

– 2 garderoby

– gabinet

– taras

– pomieszczenie gospodarcze

Nad wejściem do domu – duży pokój (osobne wejście)- idealne miejsce na salę bilardową, siłownię itp. lub po prostu pokój. Duży taras z markizami. Okna drewniane z szybami antywłamaniowymi i roletami zewnętrznymi również antywłamaniowymi. Podłogi: w salonie parkiet wiśniowy, pozostałe pokoje oraz korytarz – parkiet jesionowy. W łazienkach i kuchni glazura. W salonie, jadalni i kuchni drzwi przesuwne dębowe. Ogrzewanie gazowe, podłogowe i grzejnikowe. W salonie kominek. Dom posiada energooszczędne zewnętrzne i wewnętrzne oświetlenie oraz alarm. Osobny garaż dwustanowiskowy z bramami na pilota. Brama wjazdowa na posesję elektryczna również na pilota. Przy garażu duże pomieszczenie gospodarcze. Ogród zadbany z licznymi różnogatunkowymi drzewami. Liczne nasadzenia zielone – ogród pielęgnowany przez ogrodnika. Możliwość kupna z całym wyposażeniem – cena łączna 1.100.000 zł. Możliwość dokupienia dodatkowej działki 9 arów, przynależnej do terenu posesji- cena 125.000 zł. w razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń i zapytaj oraz umów się ze mną na wizytę w domu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. (152-546)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 724 359 317

e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Comments are closed.

Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00