Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w CzęstochowieDom na sprzedaż o powierzchni 150 m2 (2 kondygnacje, 4 pokoje) z 2015 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 2 255 m2, w Częstochowie (woj. śląskie) za cenę 350 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Dom o bardzo estetycznej architekturze. Stan deweloperski.

Wśród największych zalet domu warto wymienić przede wszystkim jego znakomitą lokalizację, w cichej i spokojnej okolicy, funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz możliwość indywidualnej aranżacji wnętrze.

Dom składa się z następujących pomieszczeń: salon + jadalnia + kuchnia + łazienka + kotłownia + hall + pokój + pokój dzienny + łazienka + sypialnia.

Dom z garażem. W domu zamontowane są okna najnowszej generacji. Wewnątrz zrobione tynki, rozprowadzone instalacje, ogrzewanie podłogowe, grzejniki, alarm. Podciągnięty prąd i kanalizacja, droga dojazdowa utwardzona. Jedyny taki dom w tej cenie w mieście.

Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję WGN to: bezpieczeństwo transakcji, dobra cena, elastyczne podejście, rabat u notariusza. Możesz skorzystać z: opieki prawnej przy transakcji, kupna bez prowizji, wsparcia wykwalifikowanych negocjatorów, pomocy w uzyskaniu najlepszego na rynku kredytu hipotecznego. (188-458)

Kontakt:
Tel. +48 34 368 03 84

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00