Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok od strony ogrodu na dom do sprzedaży w Ciechocinku Dom do sprzedaży za 509 000 złotych w Ciechocinku (woj. kujawsko-pomorskie). Dom liczy 160 metrów kwadratowych powierzchni, działka – 850 metrów kwadratowych. W domu znajdują się 4 pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach. Dom wybudowany został w 2012 roku.

Dom składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE domu salon + taras + łazienka z wc + wiatrołap + aneks kuchenny + sypialnia + przedpokój + garaż
na PODDASZU domu znajdują się: 2 sypialnie + garderoba + łazienka.

Dom niezwykle komfortowy z zainstalowanym ogrzewaniem podłogowym. Dom ocieplony styropianem o grubości 18 cm, natomiast poddasze ocieplone wełną mineralną o grubości 35 cm. Na działce przydomowa oczyszczalnia ścieków. Gwarancją bezpieczeństwa dla domowników jest instalacja alarmowa. Dodatkowo przygotowana jest również instalacja pod monitoring.

Zapraszam na prezentację domu. Zapewniamy Ci pełną, profesjonalną obsługę w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego na zakup tego domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (100-2162)

Kontakt:
Tel. +48 535 666 189

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00