Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok z ulicy na dom w Chrzanowie do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 258 m2 (6 pokoi, 2 kondygnacje) z 2010 roku w zabudowie wolno stojącej położony na działce o powierzchni 800 m2, w Chrzanowie (woj. małopolskie) za cenę 650 000 zł. Dom idealny dla osób poszukujących ciszy, spokoju i kontaktu z przyrodą.

Największym atutem tego domu wydaje się być jego lokalizacja. Dom znajduje się bowiem w niezwykle malowniczej okolicy otoczonej lasem, nad Zalewem Chechło. Tuż obok baza turystyczno-wypoczynkowa: kąpielisko z plażą, kluby żeglarskie, zaplecze gastronomiczne, boisko do piłki siatkowej, korty tenisowe i stadnina koni. Nieopodal pełna infrastruktura (sklepy, szkoły, przedszkola, basen, szpital itp.). Łatwy i wygodny dojazd do węzła autostrady A4 (Kraków – Katowice). Dom w stanie developerskim.

Dom szczyci się nowoczesną i elegancką architekturą. Przy jego budowie oraz wykańczaniu korzystano jedynie z najlepszych jakościowo materiałów. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. (048-2398)

Kontakt:
Tel. +48 32 622 72 03

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00