Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu w Bolesławcu do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 535,36 m2 z 2006 roku w zabudowie wolno stojącej położony na działce o powierzchni 1 830 m2, w Bolesławcu (woj. dolnośląskie) za cenę 1 350 000 zł. Dom o bardzo estetycznej architekturze, z użytkowym poddaszem, tarasem oraz garażem. Kupujący nie płaci prowizji.

Dom o bardzo wysokim standardzie, wykończony z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół. Najwyższej jakości materiały budowlane. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, w tym obsługa wielu funkcji domu przez smartfona. Chodzi tu między innymi o sterowanie roletami zewnętrznymi, oświetleniem w domu, monitoringiem i alarmem czy choćby kontrolę systemów wodnego i gazowego. Dzięki otwartej przestrzeni oraz doskonale rozmieszczonych oknach, dom jest wyjątkowo jasny i słoneczny, z pewnością każdy poczuje jego niepowtarzalny klimat i odpocznie po trudach dnia codziennego.

Dom składa się z dwóch kondygnacji:
KONDYGNACJA 1 (parter): przedsionek + garderoba + pomieszczenie gospodarcze + hall + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + taras + łazienka + pokój + korytarz + kotłownia + pralnia + klatka schodowa + garaż
KONDYGNACJA 2: (poddasze): hall + łazienka + 4 pokoje + 4 garderoby + łazienka + antresola + wc + klatka schodowa + pokój gościnny + łazienka + aneks kuchenny

Dom z klimatyzacją oraz ogrzewaniem podłogowym. Bezpieczeństwa domowników strzegą antywłamaniowe okna i drzwi P2 potwierdzone certyfikatem oraz monitoring. Kominek w salonie. Teren wokół domu wyłożony kostką granitową i obsadzony roślinami ozdobnymi. Pomieszczenie gospodarcze na posesji. Możliwość postawienia altanki.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego domu i innych domów. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy,kiedy nie kupisz domu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. (015-7918)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl
Tel. +48 75 732 6115
Tel. +48 530 767 111

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00