Domy na sprzedaż

na zdjęciu dom na sprzedaż w Bolesławcu widziany z perspektywy ulicyDom na sprzedaż o powierzchni 250 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 000 m2, w Bolesławcu (woj. dolnośląskie) za cenę 399 000 zł. Dom idealny dla osób ceniących sobie spokój, cisze a jednocześnie bliskość centrum miasta. Dom duży, przestronny na malowniczej działce, w poszukiwanej i spokojnej dzielnicy. Ładnie zagospodarowana działka, która daje możliwość wypoczynku w ciszy i spokoju lub spędzenia czasu na rodzinnym biesiadowaniu z dala od zgiełku dnia codziennego.

Rozkład pokoi w domu:
PRZYZIEMIE:
– 2 garaże
– kotłownia
– 3 pokoje
– kuchnia
– łazienka
PARTER:
– 3 pokoje
– jadalnia
– kuchnia
– spiżarnia
– łazienka
PIĘTRO:
– hol
– 3 pokoje
– łazienka
– loggia
STRYCH

Standard wykończenia domu – dachówka betonowa, podłogi wyłożone parkietem, ściany w boazerii, ogrzewanie centralne na piec wszystko palny lub gazowy. Dzięki niezależnemu wejściu do przyziemia istnieje możliwość wynajęcia pokoi pod noclegi bądź mieszkania na wynajem. Zapraszamy na prezentacje nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy,kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-6436)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 723 855 444
e-mail: boleslawiec@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00