Domy na sprzedaż

015-4210-1Do sprzedaży piękny dom o powierzchni 180 m2 z 1998 roku w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 352 m2, w miejscowości Bolesławiec (woj. dolnośląskie) za cenę 337 000 zł. Dom komfortowo wykończony z lokalem pod działalność gospodarczą w atrakcyjnej części miasta na bardzo ładnie zagospodarowanej działce.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco:

na PARTERZE znajdują się:

salon

– taras

– kuchnio-jadalnia

na PÓŁPIĘTRZE znajdują się:

– pokój

– balkon

– mały pokój

– łazienka

na PODDASZU znajdują się:

– 3 pokoje

Na parterze lokal przeznaczony pod działalność gospodarczą z samodzielnym wejściem z dwoma pomieszczeniami (14, i 6 m2 z toaletą). Budynek w całości podpiwniczony. Dysponujemy tu przestronnym garażem z bramą elektryczną, pomieszczeniem rekreacyjnym z barkiem do biesiadowania, kuchni letniej, pralni z kotłownią i toalety. Zarówno z piwnicy jak i z tarasu na parterze mamy swobodne wyście na ogród który jest ogrodzony i obsadzony roślinnością co sprzyja nam w odpoczynku po trudach dnia codziennego. Standard wykończenia: okna drewniane, podłogi wyłożone glazurą, mozaiką parkietową i panelami, ściany w tynkach gipsowych i panelami pcv. Balustrady, schody i drzwi drewniane. Ogrzewanie w instalacji miedzianej zasilane piecem energooszczędnym gazowym. Oferta godna uwagi ze względu na lokalizację i standard wykończenia. Zapraszam na prezentacje. Kupujący nie płaci prowizji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy,kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę -15194. (015-4210)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 75 732 61 15

Tel. +48 723 855 444

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00