Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok od strony ogrodu na dom do sprzedaży nad morzemDom do sprzedaży o powierzchni 550 m2 (8 pokoi, 2 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiona na działce o powierzchni 6 000 m2, nad morzem (woj. pomorskie) za cenę 2 790 000 zł. Oferta bezpośrednia, kupujący nie pokrywa kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika.

Obok domu na działce znajduje się jeszcze budynek gospodarczy, odkryty basen, grill murowany, oczko wodne, miejsce na ognisko oraz garaż na dwa samochody. Dom położony ok. 3,7 km od plaży.
Dom składa się z następujących pokoi:
na PARTERZE domu znajdują się:
– hol
– salon
– taras
– pokój kominkowy
– pokój tv
– gabinet
– wc
– kuchnia
– jadalnia
– garderoba
– łazienka z wc
– sauna
– kotłownia
– pralnia
na PIĘTRZE domu znajdują się:
– hol
– 4 sypialnie
– 4 łazienki
– taras

Dom z przepięknie zagospodarowaną działką, na której znajduje się wiele nasadzeń drzew, krzewów ozdobnych oraz bylin kwiatowych. Dom do sprzedaży wraz z kompletnym wyposażeniem i umeblowaniem w cenie. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-5179)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl
Tel. +48 59 842 80 75
Tel. +48 607 385 481

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00