Domy na sprzedaż

167-65-1Do sprzedaży piękny dom o powierzchni 236,90 m2 z 1998 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o pow. 11 800 m2, w miejscowości Działdowo (woj. warmińsko-mazurskie), na Mazurach w cenie 849 000 zł. Nieruchomość z potencjałem o wszechstronnym wykorzystaniu gospodarczym czy też mieszkaniowym.

Oprócz funkcji stricte mieszkalnej nieruchomość nadaje się świetnie na prowadzenie działalności gospodarczej w takich obszarach, jak np. produkcja, magazynowanie logistyka, szkółka roślin.

Pobliska główna droga tranzytowa Działdowo – Mława – Warszawa daje duże możliwości promocji i reklamy działalności oraz pozyskiwania przejeżdżających Klientów. Przy drodze na posesji jest stacja gazu LPG, gdzie dodatkowo można prowadzić zarobkową sprzedaż gazu. Stacja jest tam już od długich lat i ma już swoich stałych odbiorców. Budynek mieszkalny i gospodarczy jest w sporej odległości od drogi co czyni miejsce dość odosobnionym i spokojnym. Klimatyczne otoczenie poprzez dużą ilość zadbanej i pielęgnowanej zieleni sprzyja niekrępującym mieszkaniu czy wypoczynku. Duży dom daje możliwość urządzenia w nim domu pomocy czy opieki osobom starszym, potrzebującym itp. Piwnica pod całym budynkiem może być wykorzystana do celów odnowy biologicznej, rehabilitacji, masażu czy też rekreacyjnej. Można też pomieszczenia w piwnicy wykorzystać jako dodatkową powierzchnię mieszkalną. Jest to też propozycja dla osób wymagających, dom i okolica utrzymana jest w nienagannym stanie, duża działka przy posesji może być też wykorzystana jako miejsce do aktywnego wypoczynku, kort tenisowy, boiska do gier zespołowych itp. Kupując nabywacie Państwo ciekawą nieruchomość i stację gazu LPG z Klientami na niej tankującymi. Potencjał jaki ona stanowi wraz z możliwymi do wykonania tam usługami czyni nieruchomość bardzo ciekawą i atrakcyjną zarówno pod kątem zamieszkania jak też i prowadzenia biznesu. (167-65)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 693 03 41 41

e-mail: s.lenkiewicz@wgn.pl

Comments are closed.

Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00