Domy na sprzedaż

na zdjeciu widok od strony ogrodu na dom do sprzedaży na MazurachDom na sprzedaż za 790 000 zł na Mazurach. Dom liczy 240 metrów kwadratowych powierzchni, działka – 2 950 metrów kwadratowych. Dom wybudowany został w 2008 roku. Dom świetnie łączy w sobie funkcje mieszkalne oraz komercyjne (gospodarstwo agroturystyczne albo wynajem apartamentów turystom).

Dom składa się z następujących pomieszczeń:
w PIWNICY: pomieszczenie do aranżacji według pomysłu nowego właściciela
na PARTERZE: salon + kuchnia + spiżarnia + jadalnia + taras + wc + garaż
na PIĘTRZE: 3 sypialnie + taras + garderoba
na STRYCHU: łazienka

Dom bardzo estetyczny zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Obok domu piękny ogród obsadzony niezliczoną ilością krzewów, drzew i kwiatów. W ogrodzie znajduje się miejsce do grillowania, jak i ławka do czytania ulubionych książek.

Atrakcyjna lokalizacja – dom mieści się na terenie rezerwatu przyrody, nad rzeką Łyną (z własnym dostępem do wody). Po drugiej stronie rzeki ściana lasu tworzy naturalną barierę dając ciszę i prywatność. Informacje dotyczące willi zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. ( )

Kontakt:
Tel. +48 89 527 38 33
Tel. +48 886 421 609

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00