Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży na MazurachDom do sprzedaży za 680 000 zł na Mazurach (ok. Olsztyna, woj. warmińsko-mazurskie). Dom liczy 167 metrów kwadratowych powierzchni. Działka – 804 m2. Kupujący nie płaci prowizji, sprzedający pokrywa wynagrodzenie pośrednika. Dom świetnie nadaje się również na prowadzenie działalności gospodarczej, gdyż dysponuje 15 miejscami noclegowymi z węzłami sanitarnymi (pokoje 1-, 2-, 3-osobowe).

Dom składa się z następujących pomieszczeń:
na PARTERZE znajdują się: pokój + łazienka + salon + kuchnia
na PIĘTRZE znajdują się: 4 pokoje + 2 łazienki.

Dom doskonały dla osób, które lubią wędkować, uprawiać sporty wodne, a także lubią spokój i ciszę. Lokalizacja domu nieopodal Jeziora Maróz (332,5 ha) i lasów sprzyja temu idealnie. Dom na sprzedaż albo do wynajęcia. Dom wraz z umeblowaniem. Bezpieczeństwo mieszkańcom gwarantują antywłamaniowe drzwi i okna, system monitoringu / ochrona oraz alarm. Teren zamknięty. Na terenie działki znajduje się także letniskowy 2-osobowy dom z węzłem sanitarnym.

WGN to najstarsze sieciowe biuro nieruchomości w Polsce. Istnieje od 1990 r. WGN to międzynarodowy koncern obrotu nieruchomościami. Współpracuje z Amerykańskim koncernem obrotu nieruchomościami Reality Executives International. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (184-35)

Kontakt:
Tel. +48 662 139 983
e-mail: ostroda@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00