Domy na sprzedaż

front domu na sprzedaż na MazurachDom do sprzedaży o powierzchni 234 m2 (7 pokoi, 2 kondygnacje) z 2010 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 6 768 m2, na Mazurach, w okolicy Olsztyna (woj. warmińsko-mazurskie) za cenę 614 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji.

Dom bardzo duży, przestronny, z przepięknie zagospodarowanym ogrodem. Na działce znajduje się także:
– budynek gospodarczy
– 2 drewutnie
– wiata biesiadna z grilem i wędzarką
– kaskada wodna
– zarybiony staw

Dom doskonale nadaje się do zamieszkania dla właścicieli, ale również jako znakomite miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej, takiej jak na przykład agroturystyka.
Rozkład pokoi w domu:
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– aneks kuchenny
– 3 pokoje
na PIERWSZYM PIĘTRZE:
– 3 pokoje
– 2 łazienki

Dom częściowo podpiwniczony więc z powodzeniem można przetrzymywać przetwory z zebranych we własnym ogrodzie owoców czy grzybów. Dom ogrzewany jest piecem na paliwo stałe, dodatkowo w razie takiej potrzeby można ogrzać się piecykiem typu koza. Dom z wodą miejską i własną biologiczną oczyszczalnię ścieków. Jeśli jesteś wymagający i cenisz sobie ciszę i komfort w otoczeniu natury, przyjedź, zobacz ten dom i poczuj, jak można tu przyjemnie i wygodnie mieszkać. A jeśli np. posiadasz dom w okolicy Radzymina (do 30 km), a chciałbyś zamienić i zamieszkać tutaj, przedstaw nam swoją propozycję. Zamierzasz kupić dom, ale brakuje Ci gotówki? Pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru najlepszej oferty finansowania spośród wielu banków. Dostosujemy ofertę kredytu do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. (167-397)

Kontakt:
e-mail: m.brzuzy@wgn.pl
Tel. +48 502 600 444

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00