Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia dom na Mazurach na sprzedażDom do sprzedaży o powierzchni 130 m2 na Mazurach w cenie 620 000 zł. Działka ma powierzchnię 1 ha. Dom w zabudowie wolno stojącej. Dom wraz z dwoma budynkami gospodarczymi oraz działkami leśnymi z własną linią brzegową. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

Dom wykończony z najlepszych gatunkowo, naturalnych materiałów. . Mury budynku mają grubość ok. 0,5 m, dzięki czemu zimą dobrze utrzymuje się ciepło, a latem przyjemny chłód.

Rozkład pokoi:
na PARTERZE znajduje się:
– salon
– część wypoczynkowa
– jadalnia
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– hol
na PODDASZU znajduje się:
– sypialnia
– łazienka z wc
– hol
– bawialnia

Dom z pięknie odnowioną piwnicą, do której prowadzą kamienne schody. Ściany zostały pomalowane, a podłoga wylana betonem. Cena do negocjacji. Oferta na wyłączność. Dom z własnym, dwukomorowym 10m3 szambem oraz odprowadzeniem wody deszczowej poza teren. Do zabudowań doprowadzona jest energia elektryczna, wodociąg, internet światłowodowy. W cenie domu znajduje się jeszcze osiem działek o łącznej powierzchni 2,6 ha. Z czego dwie działki leśne posiadają własną linią brzegową jeziora Wysokie. Wszystkie działki znajdują się w odległości paruset metrów od siedliska.

Dom na wysokości 200 m n.p.m., w odległości kilkuset metrów od jeziora Rospuda. Dom po remoncie kapitalnym w 2012 roku. Dom wybudowany z dbałością o każdy szczegół, by zachować klimat mazurskiej zabudowy. Nowe, drewniane okna zdobią okiennice, a wnętrze zostało wykończone w rustykalnym stylu z widocznymi belkami stropowymi. Dom wykonany w technologii tradycyjnej z cegły pełnej, dach pokryty dachówką ceramiczną.

 

WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 87 520 26 12
Tel. +48 533 533 072
e-mail: a.brodowska@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00