Domy na sprzedaż

079-1717-1Na sprzedaż ładny, parterowy dom o powierzchni 138 m2 z 2003 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 3 380 m2, na Mazurach, w miejscowości Sedranki (woj. warmińsko-mazurskie) za cenę 550 000 zł. Dom z poddaszem użytkowym. W bryle budynku znajduje się także jednostanowiskowy garaż. Dom częściowo podpiwniczony – powierzchnia piwnicy – 100 m2.

Rozkład pomieszczeń:

PIWNICA:

– pomieszczenia gospodarcze

– kotłownia

PARTER:

salon

– kuchnia

– jadalnia

– 2 sypialnie

– łazienka.

PODDASZE:

– 2 sypialnie

– hol

– bar

– łazienka.

Kuchnia z zabudową kuchenną, sypialnie wyposażone w szafy wnękowe. W salonie znajduje się kominek z systemem rozprowadzania ciepłego powietrza. Dom w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga wkładu finansowego. Wybudowany z pustaka, docieplony, kryty dachówką ceramiczną. W pokojach ułożone panele podłogowe, ściany wykończone gładzią szpachlową, malowane. Łazienki wykończone glazurą oraz terakotą. Ogrodzenie posesji murowane – z cegły klinkierowej, brama automatyczna, ułożona kostka brukowa. Działka zadbana z licznymi nasadzeniami oraz stawem rybnym przy końcu działki. W części rekreacyjnej znajduje się drewniana altana ogrodowa. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju i ciszy. Kupuj bezpiecznie – kupuj za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika! – nr licencji zawodowej 18950. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. (079-1717)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 87 520 26 12

Tel. +48 506 123 200

e-mail: skowronska@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00