Domy na sprzedaż

102-2298-5Przytulny dom o powierzchni 106,50 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 8 800 m2, na Mazurach, w okolicy Mrągowa (woj. warmińsko-mazurskie) za cenę 270 000 zł. Dom wygodny i urokliwy, całoroczny. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, nie podpiwniczony. Wykonany metodą tradycyjną murowaną z czerwonej cegły, grubość ścian zewnętrznych wynosi 50 centymetrów. Pokryty dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej oraz czerwoną dachówką ceramiczną. Okna nowoczesne drewniane jednoskrzydłowe w kolorze mahoniu, oraz połaciowe typu Velux. Do budynku doprowadzone są: woda z wodociągu gminnego, energia elektryczna, instalacja kanalizacyjna (własne duże szczelne szambo), instalacja gazowa ze zbiornikiem na gaz płynny o pojemności 2 700 m3. Budynek ogrzewany instalacją C.O. wykonaną z miedzi i zasilaną dwufunkcyjnym piecem gazowym Ariston oraz grzejnikami konwektorowymi. Dodatkowo piecem kaflowym i żeliwna kozą. Wewnątrz domu ściany zostały wyłożone drewnem zabezpieczonym woskiem, wyeksponowano wszystkie belki konstrukcyjne, nadając niepowtarzalny, ciepły i przyjazny charakter wnętrzom. Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oryginalne drewniane, otrzymały drugie życie, po renowacji cieszą oczy i dodają uroku pomieszczeniom. Na podłogach leżą deski sosnowe a w sieni i w łazienkach terakota. W wiejskim domu jeden bidet jest niezwykłą rzadkością a dwa są już wyrazem prawdziwego luksusu. Dom jest zadbany, suchy i czysty. Do zamieszkania od zaraz, bez zbędnych nakładów. W 1999 r. dom przeszedł gruntowny remont a na bieżąco usuwane są wszelkie usterki.

Rozkład pokoi:

PARTER: hall + salon + kuchnia + łazienka + pomieszczenie gospodarcze

PIĘTRO: sypialnia + łazienka + garderoba.

Droga prowadząca do siedliska jest gminna i co ciekawe, nocą oświetlona. Nieruchomość znajduje się we wsi o luźnej zabudowie zagrodowej, na samym skraju. Nieczystości stałe (śmieci) odbierane są po podpisaniu umowy na wywóz nieczystości. Pozostałe zabudowania siedliska to: garaż wolnostojacy o konstrukcji murowano drewnianej, stodoła ze stajnią na dwa konie o konstrukcji murowano drewnianej, dwa pomieszczenia gospodarcze o konstrukcji drewnianej każde. Siedlisko jest ładnie położone wśród pól i łąk, niedaleko lasu około 500 m, do najbliższego jeziora Jelmuń jest 1 500 m. Stąd do krajowej drogi nr 16, nowo przebudowanej jest 2 km, do Biskupca 5 km, do Mrągowa 21 km , a do Olsztyna 40 km. Do Warszawy 211 km. Możliwa jest zamiana na mieszkanie w Warszawie, minimum trzy pokojowe na Ursynowie lub przy linii metra. Pośredniczymy w zaspakajaniu potrzeb i realizowaniu marzeń. Zapraszamy na prezentację. Pomagamy w formalnościach związanych z zakupem nieruchomości. Zlecenie realizowane pod nadzorem pośrednika licencja nr 7239. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (102-2298)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 89 527 38 33

Tel. +48 506 039 587

e-mail: j.jankowicz@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00