Domy na sprzedaż

125-329-1Do sprzedaży ładny, komfortowy dom o powierzchni 125 m2 z 2003 roku w zabudowie wolno stojącej położony na działce o pow. 5 679 m2, na Mazurach, w miejscowości Bogaczewo za cenę 1 250 000 zł. Dom z linią brzegową jeziora Narie. Dom położony bezpośrednio przy drodze Żabi Róg – Bogaczewo, ok. 1 km od asfaltu, na wzniesieniu, w górnej, płaskiej części działki. Rozciąga się stąd okazały widok na jezioro i okolice. Działkę częściowo otaczają drzewa i krzewy. Teren ogrodzony siatką opada w kierunku południowo-wschodnim, kończąc się 26 m linią brzegową z niewielkim pomostem. Dom o pow. użytkowej 125 m2 wykonano w tradycyjnej technologii z gazobetonu, docieplono styropianem i pokryto dachówką. Budynek parterowy, z niewielkim podpiwniczeniem i poddaszem użytkowym. Po zamontowaniu c.o. może pełnić rolę domu całorocznego – obecnie funkcjonuje tu kominek z zamkniętym wkładem i elektryczne ogrzewanie podłogowe w 3 pokojach na parterze.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER:

salon

– taras

– kuchnia

– 3 pokoje

– łazienka z wc

– pomieszczenie gospodarcze

PODDASZE:

salon

– balkon

– 2 sypialnie

– łazienka.

W zależności od potrzeb, powierzchnię piętra można powiększyć poprzez zamknięcie przestrzeni nad salonem. Na parterze podłogi z terakoty, sufity drewniane. Na poddaszu podłogi z paneli. Okna PCV, drzwi i schody z litego drewna. Dostępne media: prąd (siła), wodociąg, kanalizacja. Obecny właściciel zawarł umowę z niemieckim biurem turystycznym na wynajem obiektu w okresie letnim w uzgodnionych terminach, co może ewentualnie stanowić dodatkowe źródło dochodu. Z uwagi na wielkość działki istnieje możliwość jej podziału lub dalszego zainwestowania. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony jest symbolem 2MN z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie jeziora oraz rzeki na tym terenie, są strefami ochrony środowiska przyrodniczego. Jezioro Narie o powierzchni 1260 ha i maksymalnej głębokości 44 m, posiada pierwszą klasę czystości wody. 60 kilometrowa malownicza linia brzegowa obfituje w półwyspy i zatoczki. Na jeziorze znajduje się 19 wysp, z których największe to Duża Wyspa, Mała Wyspa, Duchów, Kaczy Ostrów, Złota. Dodatkowo jezioro objęte jest strefą ciszy, obowiązuje zakaz używania silników motorowych. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Klientom naszej firmy proponujemy pośrednictwo kredytowe. Współpracujemy z kancelarią prawną, pracownią urbanistyczną, biurem geodezyjnym, a także specjalistami z zakresu wycen nieruchomości i przeprowadzania audytów energetycznych. (125-329)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 89 672 68 16

Tel. +48 602 697 835

e-mail: d.siemianowski@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00