Domy na sprzedaż

na zdjęciu bryła domu na sprzedaż w odległości ok 10 km od morzaDom do sprzedaży o powierzchni 210 m2 z 2010 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 10 650 m2, blisko morza (10 km w linii prostej), na terenie województwa zachodniopomorskiego. Cena – 420 000 zł. Dużym atutem domu jest też okolica Parku Krajobrazowego, duża ilość zieleni, bliska dostępność do lasu, cisza, spokój, a jednocześnie bardzo dobra komunikacja dzięki autobusom. Leśna otulina sprzyja uprawianiu sportów rekreacyjnych takich jak bieganie, nordic walking, jazda na rowerze szosowa, jazda konna.

Dom z dużymi możliwościami aranżacji i wykończenia pod gust przyszłego właściciela. W domu znajdują się podgrzewane podłogi oraz kaloryfery, piec wielofunkcyjny na eko groszek z podajnikiem na drewno, ustawiane elektronicznie.

Dom w dobrym standardzie – w salonie możliwość zamontowania kominka, cały system został w całości przygotowany, kuchnia w zabudowie plus sprzęt, w całym domu rozprowadzono instalację elektryczną. Garaż znajduje się w budynku, drzwi automatyczne na pilota.

Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże nowoczesny system alarmowy z systemem powiadamiania telefonicznego. Szambo ekologiczne z trzeba drenażami. Okna na parterze drewniane, rolety elektryczne. Pierwsze piętro oraz elewacja do wykończenia koszt około 50 tys. zł, łazienka góra w 80% zrobiona, sprzęt nowy do zamontowania. Parter domu do zamieszkania. Zapraszam na prezentację. (170-353)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 870 440
e-mail: d.nowak@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00