Domy na sprzedaż

128-965-1Do sprzedaży dom o powierzchni 142,33 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1 000 m2, w okolicach Białegostoku, w miejscowości Łapy (woj. podlaskie) za cenę 450 000 zł. Dom którego tak długo szukałeś. W spokojnej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych wykończonych z wysoką starannością. Działka dająca wiele możliwości zagospodarowania. Pow. użytkowa:142,33 m2. Pow. pomieszczeń:159,04 m2. Pow. zabudowy:131,36 m2. Kubatura: 485,83 m3).

 

Rozkład pomieszczeń:

PARTER:

– duży salon

– otwarta kuchnia

– taras

– kotłownia

– pralnia

– garderoba

– łazienka

PIĘTRO:

– 3 sypialnie

– pokój kąpielowy (wystarczająco dużo miejsca na wygodną wannę, prysznic, jacuzzi, dwie umywalki, toaletę, bidet.

 

We wszystkich pomieszczeniach na podłogach są jasno szare kafle wysokiej jakości(60/60)na wysoki połysk ( na zdjęciach podłogi zakryte kartonami w celu ochrony kafli ). Wszędzie pod płytkami ogrzewanie podłogowe co pozwoli ogrzać równomiernie i oszczędnie. Duża i jasna przestrzeń zapewnia swobodę i więcej możliwości aranżacji wnętrza. Na piętro prowadzą betonowe solidne ale jednocześnie delikatnie zarysowane schody które nie dominują przestrzeni. Okna PCV w kolorze złotego dębu. Ogrzewanie za pomocą pieca na eko groszek z podajnikiem 200 kg (tygodniowy zasyp). Ściany cekolowane gotowe do malowania. Ogrzewanie podłogowe. Duży ogród wokół domu daje wiele możliwości zagospodarowania, zrobienia miejsca na grilla, wstawienia basenu bądź jacuzzi. Raj dla dzieci: miejsce do gry w piłkę, do umieszczenia huśtawek, piaskownicy, trampoliny. W tej chwili w tylnej części domu zorganizowany jest ogródek warzywny. Instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna położone. Dom wymaga jedynie dopieszczenia i wyposażenia według własnego uznania i wyobraźni. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tej perełki. Serdecznie zapraszamy do oglądania. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Osoby zainteresowane zakupem zachęcam do oglądania. (128-965)

 

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 603 70 55 85

Tel. +48 55 277 65 09

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00